Forum dyskusyjneo o życiu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Janek_Kos
Użytkownik
Lokalizacja: Sieradz
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 64

Odp: PR a wideo

Witam mam takie pytanko. Była u nas ostatnio w biurze dosyć intensywna dyskusja na temat działań zmierzających do kreowania dobrego odbioru naszej firmy przez ludzi. Zgłosiłem pomysł, by robić to przez filmy wideo, które można np. umieścić w sieci. Przełożonym się to spodobało i teraz mam przyjść z konkretami, w tym z wykonawcą, które takie filmy wyceni i wyprodukuje. Znacie jakieś namiary?

Offline

KalinkaMaja
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 25

Odp: PR a wideo

Od jakiegoś czasu to jest zauważalny trend na całym świecie, że biznes używa wideo w takich celach. Sukces YouTube i Facebooka zrobił swoje... Jak dobrze to rozegracie to może się udać fajna kampania, a szef Cię ozłoci wink

Offline

Mozaika
Użytkownik
Lokalizacja: Ostróda
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 14

Odp: PR a wideo

Może wejdź na stronkę grupachimera.pl/filmy-wizerunkowe-i-promocyjne.html, masz tam opisane wszystko. Polecam to studio nieprzypadkowo bo kiedyś zlecaliśmy im jedną rzecz i wywiązali się super. Co ważne mają elastyczny cennik i nie zdzierają kasy, a równocześnie z takim zapleczem jakim dysponują mogliby żądać za usługi znacznie więcej.

Offline

Kafar
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnó­w
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 37

Odp: PR a wideo

Co racja to racja, realizacje filmowe Grupy Chimera dają radę. Jakiś czas temu przyglądałem się im na jakichś targach – totalni pasjonaci znający temat od podszewki. Myślę, że śmiało możesz zaproponować szefostwu, żeby zaczęli z nimi rozmawiać. Oczywiście trudno powiedzieć, ile to będzie kosztować – zależy co zechcecie mieć w tych filmach.

Offline

Zulus
Użytkownik
Lokalizacja: Wadowice
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 22

Odp: PR a wideo

Techniki wideo w kształtowaniu wizerunku to nic nowego, dotąd sporo firm tego unikało z uwagi na spore koszty. Ale dziś... Cyfrowe kamery i lustrzanki robią filmy w mega dobrej jakości, programy nawet bezpłatne ułatwiają obróbkę tego wszystkiego a w sieci da się dotrzeć do milionów ludzi praktycznie bezkosztowo.

Offline