Forum dyskusyjneo o życiu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Joanna_A
Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 53

Odp: Zabawy naszych dzieci.

Witam wszystkich. Jestem młodą mamą i czasem dopada mnie gorzka refleksja na temat dzisiejszej młodzieży. A Was?

Offline

mama
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 48

Odp: Zabawy naszych dzieci.

Jestem przerażona obserwując na przykład mojego siostrzeńca. Ja nie mam jeszcze dzieci, ponieważ uważam że mam na to jeszcze czas, najpierw chcę skończyć studia. Moja starsza siostra ma córkę, Malwinę – która ma 14 lat a zachowuje się okropnie. Nie wiem, jak ja dałabym radę mieszkać z takim potworkiem w domu, moja siostra musi mieć nerwy ze stali.

Offline

Boginka
Użytkownik
Lokalizacja: Iława
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 22

Odp: Zabawy naszych dzieci.

Ja czasem myślę, że urodziłam się w dobrej epoce. Za moich czasów, z dzieciakami z osiedla siedzieliśmy na trzepaku, na placu zabaw, bawiliśmy się w chowanego, podchody, graliśmy w piłkę, a w domu graliśmy na pegazusie czy playstation. Nie wiedziałam co to Facebook, bo nawet jeszcze nie istniał. A teraz tylko Facebook, instagram, telefon dotykowy, tablet i siedzenie przed komputerem przez długie godziny.

Offline

Elza
Użytkownik
Lokalizacja: Gliwice
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 37

Odp: Zabawy naszych dzieci.

Chyba tylko u Was tak jest! Gdyby wszystkie dzieci wrzucić do worka, o których piszecie, nie istniałaby firma winnetoo.pl/ . U mnie często można spotkać dzieci na zewnątrz, uśmiechnięte, radosne, śmiejące się. Moja przyjaciółka stwierdziła, ze dla swoich dzieci kupi własny plac zabaw i inwestycja ta okazała się świetna, oraz przykładna dla innych. Pamiętajcie moje drogie, że na wiele zachowań i wyborów (także jeśli chodzi o czas wolny) wpływ mają rodzice. Więc jeśli szukacie winnych – poszukajcie w sobie.

Offline