Forum dyskusyjneo o życiu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Laura
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 24

Odp: Egzaminy biznesowe i dla młodzieży z angielskiego

Hej, czy Pearson oferuje biznesowe egzaminy oraz egzaminy dla dzieci i młodzieży? Ja wraz z córką jesteśmy zainteresowane tego typu testami.

Offline

Bernadetka
Użytkownik
Lokalizacja: Niechorze
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 41

Odp: Egzaminy biznesowe i dla młodzieży z angielskiego

Cześć, tak, oczywiście. PTE to skrót od  Pearson test of English. Istnieje kilka rodzajów egzaminów. Young Learners dostarcza egzaminy z języka angielskiego dla uczniów w wieku od 6 do 13 lat. Tematy w obrębie Young Learners są międzynarodowe, odpowiednie do wieku i interesujące dla dzieci. Na przykład, rodzina, zwierzęta domowe i szkoła. Testy są oparte na scenariuszach. Tego typu zadania językowe dają zdającym pewność, której potrzebują, aby wykonać dobrze polecenia. General jest sześcio-poziomowym testem z ogólnego języka angielskiego. Wszystkie poziomy są uznawane na całym świecie. Z biznesowych to słyszałam o Cambridge BULATS organizowanych przez Cambridge. Są one akceptowane przez pracodawców i władze oświatowe w wielu krajach jako dowód zdolności posługiwania językiem angielskim. Ogólny test może być podjęty w większości miast polskich ...

Offline

Glocker
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 29

Odp: Egzaminy biznesowe i dla młodzieży z angielskiego

Pearson oferuje szereg  tego typu testów. Są to biznesowe egzaminy z języka angielskiego w połączeniu z LCCI. W LCCI międzynarodowe kwalifikacje z Pearson są oferowane przez rosnącą sieć ponad 4000 ośrodków, wspieranych przez obszerne zasoby edukacyjne i łatwy dostęp online. Międzynarodowe kwalifikacje LCCI cieszą się szerokim uznaniem ze strony pracodawców, uczelni i organizacji zawodowych. Testy te obejmują cztery obszary: język, finanse, marketing i obsługa klienta, biznes z administracją i IT.

Offline