Forum dyskusyjneo o życiu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Janek_Kos
Użytkownik
Lokalizacja: Sieradz
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 64

Odp: Nie wiem jak zainwestować

Witam. Mam troszkę pieniążków, które sobie leżą na koncie. Na koncie żadnego zysku z nich nie ma, bo oprocentowanie takie, że koszty prowadzenia konta większe niż zyski, które z tych pieniędzy płyną. I teraz właśnie mam pytanie, jak inwestować 100 tysięcy PLN? Wiem, że inwestowanie to obecnie jedna z najlepszych metod na zarobek, więc tutaj Was pytam, co zrobić z tymi pieniędzmi, żeby zaczęły na siebie pracować. W co inwestować, jak, może kupić coś, sprzedać drożej, nie wiem. Nie mam żadnych pomysłów. Może ktoś z Was na coś wpadnie i mi trochę podpowie, co powinienem zrobić w mojej sytuacji z tymi pieniędzmi.

Offline

Kazik27
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 60

Odp: Nie wiem jak zainwestować

Cześć. Ja niestety sam nie wiem, w co najlepiej inwestować. Sam też jestem w podobnej sytuacji i też bym się chętnie dowiedział, co zrobić z pieniędzmi, które mam na koncie. Bank mi oferował lokatę, ale na lokatach to się marne grosze zarabia, to się w ogóle nie opłaca zakładać. I jeszcze jak się wcześniej zerwie, to się caly zysk traci i dopłacać jeszcze trzeba, więc to zupełnie odpada.

Offline

Bartek
Użytkownik
Lokalizacja: Lidzbark
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 24

Odp: Nie wiem jak zainwestować

Witam. No ja myślę że jak Panowie chcecie zarobić, a nie wiecie jak, to powinniście się skontaktować z jakimś profesjonalnym doradcą od inwestycji. On Wam wszystko powie co i jak. Znają dobrze rynek inwestycji, znają się na rzecyz i wiedzą, co robić z takimi pieniędzmi, o jakich tu mowa.

Offline