Forum dyskusyjneo o życiu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Glocker
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 29

Odp: Naklejki na ścianę w lokalu

Hej, dopiero co zrobiłem remont z malowaniem w lokalu ale czegoś mi brakuje i zastanawiam się czy nie skusić się na naklejki naścienne. Pytanie jest takie, czy w lokalu typu pub to się sprawdzi? Wiadomo ludzie chodzą opierają się, wilgoć i temperatura się zmienia, a ja nie mam ochoty na kolejne malowanie, bo trzeba zamykać lokal i to trwa i trwa... Możecie mi polecić jakieś fajne i trwałe naklejki które kupię online?

Offline

Kazik27
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 60

Odp: Naklejki na ścianę w lokalu

Zdecydowanie zmiana klimatu pubu z naklejkami to super prosta i przyjemna sprawa. Sam mam lokal, może nie jest tu jakiś kosmiczny ruch, bo to małe miasto, ale przewijają się ludzie i sami chwalą ten wystrój. Podczas imprez zorganizowanych, kiedy lokal jest pełny też obawiałem się, że to zaraz zacznie odłazić i pozostanie mi kupienie nowych naklejek albo zostawienie tych trochę nadszarpanych. Już kilka takich większych imprez za mną i jest bardzo ok, żadnych większych defektów się nie dopatrzałem. Kupowałem na tej stronie : studio-dekoracji.com.pl/, jest tam dużo fajnych wzorów wink

Offline

Pirania
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 10

Odp: Naklejki na ścianę w lokalu

Mi się podobają takie naklejki na ścianę z drzewem, ale tam jest tyle elementów, że boję się, że co chwila coś będzie mi odchodziło... Jeśli ktoś kupował coś podobnego, niech da znać jak to się sprawdza. Chciałabym to mieć na ścianie w przedpokoju, więc też trochę ludzi będzie się tam przewijać, opierać o ścianę itp.

Offline